ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro PDZ Group s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Mánesova 1084/50, Jiříkov, 40753
  • Přidáno: 17. 3. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace([] Místo výkonu práce: Mánesova č.p. 1084/50
Starý Jiříkov, 407 53  Jiříkov

Pracovní poměr nejdříve na 6 měsíců, následně dle spokojenosti.

Požadavky: zodpovědnost, řidičský průkaz VZV třída I., II. a zkušenost s obsluhou vysokozdvižných vozíků a řízením motorových a elektrických vozíků, fyzická zdatnost, manuální zručnost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, týmový duch, dobrý zdravotní stav (práce náročná především na svalové skupiny ruky - předloktí, zápěstí)

Náplň práce: manipulace se zbožím VZV, vykládka, nakládka zboží, plnění expedičních plánů, další potřebné práce v logistickém skladu.

Výhodou: němčina

Nabízíme: 3 dny dovolené navíc, kafeterie na pracovišti, zaměstnanecké slevy

Kontakt: Dagmar Klinská, tel. 773 363 344 (volat 10:00-12:00 hod. v pracovní dny), e-mail: dagmar.klinska@pdzsro.com)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné