ZpětVycentrovat mapu

Specialista čistění strojů – Schwarzenberg, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue, 08280, Německo
  • Přidáno: 8. 9. 2021

Nabídka práce v Německu: Naše partnerská společnost ve Schwarzenbergu hledá zručného a šikovného zaměstnance na čištění strojů. Vaším pracovištěm bude firma působící v automobilovém průmyslu, vaším úkolem pak čištění obráběcích a výrobních strojů. Ačkoli se to nezdá, jde o práci velmi týmovou, především při demontáži strojů a práci ve výškách do 15 metrů. Po provedené údržbě jsou stroje opět smontovány a je vyzkoušena jejich funkčnost ještě před zahájením výroby.

NÁPLŇ PRÁCE NA POZICI SPECIALISTA ČIŠTĚNÍ STROJŮ:
-Čištění zařízení a výrobních strojů automobilového průmyslu
-Pomoc při demontáži a montáži strojů
-Závěrečný úklid a příprava na zahájení výroby

JAKO ZAMĚSTNANEC ČIŠTĚNÍ STROJŮ BYSTE MĚL/A SPLŇOVAT:
-Fyzická zdatnost
-Žádné zdravotní omezení pro práci s chemikáliemi jako jsou oleje, chladiva atd.
-Zručnost a znalost práce s jednoduchými nástroji (šroubovák, klíč, kleště atd.)
-Řidičský průkaz pro samostatnou dopravu do zaměstnání
-Znalost němčiny od úrovně A2

SPECIALISTA ČIŠTĚNÍ STROJŮ OD NÁS MŮŽE OČEKÁVAT:
-Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
-Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
-Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
-Registraci u daňového úřadu, pokud půjde o vaše první zaměstnání v Německu
-Jednosměnný provoz
-Hodinou mzdu ve výši 11,11 €/h + příspěvek na jízdné
-Ostatní tarifní výhody, např. příplatek na dovolenou a vánoční bonus
-Podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské přídavky atd.)
-Česky mluvící kontaktní osoba

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám.

* povinná položka