ZpětVycentrovat mapu

Obchodní referenti

Nabídka práce na volnou pozici pro DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: němčina aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: Nemocniční 734/13, Šumperk, 78701
  • Přidáno: 22. 3. 2024

Obchodní referenti:

UpresnujiciInformace(Kontakt: osobně 9.00-14.00 hodin, emailem, telefonicky 7-15 hodin
Vybraní uchazeči budou zaměstnavatelem kontaktováni.
Požadujeme:
organizační schopnosti, technická představivost, komunikativnost,
svědomitost, spolehlivost, samostatnost, praxe na obdobné pozici výhodou.
Náplň práce:
zajištění aktivního prodeje výrobků i na export,
obchodní komunikace se stávajícím okruhem zákazníků,
zpracování a sledování obchodních případů,
tvorba a podpora marketingu společnosti.
Zázemí stabilní společnosti. Motivující finanční ohodnocení a firemní benefity.
Finanční příspěvek na životní pojištění, finanční příspěvek při životním jubileu, odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace,  odměna při splnění docházky bez absence.
PP dle dohody ihned na dobu 6 měsíců, následně  na neurčito. PD od 6.00-14.00 hodin

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)