ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci ostrahy, strážní

Nabídka práce na volnou pozici pro HENIG - security servis, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: P. Bezruče 22, Hejnice, 46362
  • Přidáno: 17. 9. 2023

Pracovníci ostrahy, strážní:

UpresnujiciInformace(Pracovní doba je 12hodinová, denní a noční směny. Možnost i zkráceného úvazku.
Požadujeme: zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, zkoušku odborné způsobilosti,
příjemné a profesionální vystupování, smysl pro odpovědnost, spolehlivost, čestnost,
základní znalost PC.
Nabízíme: náborový příspěvek 10 000Kč, příspěvek na dopravu, zázemí a jistotu stabilní a silné rodinné firmy s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, dlouhodobou spolupráci.
Pracovní náplň: pravidelná obchůzková, kontrolní a preventivní činnost po celém objektu komunikace a spolupráce s klientem, obsluha EPS
Jelikož jsme firma z České Lípy, prosím o kontaktování buď emailem nebo telefonicky, následně bude domluven osobní pohovor. Volat pouze v pracovní době Po - Pá od 07.00 do 15.00 hod.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)