ZpětVycentrovat mapu

Operátor výroby – Gornsdorf, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Gornsdorf, 09390, Německo
  • Přidáno: 15. 7. 2021

Hledáte stabilní zaměstnání, které žádná krize neohrozí? Pak je nabídka práce v Německu na pozici operátor výroby určena právě vám. Společnost, pro kterou budete pracovat, je jedním z největších výrobců elektronických součástek v Evropě. Zde vyrobené komponenty se následně používají v mnoha odvětvích, od automobilového průmyslu po výrobu lékařských přístrojů. Výroba je členěna na několik oddělení, při své práci se na nich budete střídat. Nemusíte se tedy bát nudy a monotónnosti práce. Požadujeme ochotu pracovat v třísměnném provozu a znalost němčiny na minimální úrovni A2 (mírně pokročilý mluvčí).

Jako operátor výroby budete na jednotlivých odděleních vykonávat tyto činnosti:
-Obsluha a sledování výrobních strojů
-Provoz kovoobráběcích strojů
-Obsluha optických skenerů pro kontrolu kvality
-Interní přeprava materiálu i hotových produktů

Požadavky na uchazeče o pozici operátor výroby:
-Předchozí zkušenosti v průmyslu nebo zájem o technologii
-Ochota pracovat ve 3směnném systému nebo v rotujícím týdnu (jeden volný víkend / měsíc)
Znalost němčiny od úrovně A2
-Řidičský průkaz a vlastní auto na dojíždění do práce

Co vás čeká na pozici operátor výroby:
-Práce v Německu na hlavní pracovní poměr
-Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
-Německé sociální, zdravotní i důchodové pojištění při práci na plný pracovní úvazek
-Příjem od 10,96 euro / h + příplatky za směny, za práci o víkendu atd.
-Příspěvek na jízdné od 7,00 euro / den
-Placené přestávky
-Podniková jídelna otevřená po celý den
-Firemní oblečení
-Skvělá pracovní atmosféra

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám.

* povinná položka