ZpětVycentrovat mapu

Manipulant ve skladu (picker) TOP! Olomouc

Nabídka práce na volnou pozici pro PRO PERSONA s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Olomouc, 779 00
  • Přidáno: 23. 7. 2021

Hledáme zaměstnance (muži) na práci ve skladu s potravinami a nápoji. Jde o mezinárodní maloobchodní síť hypermarketů a supermarketů.

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti
- běžná práce ve skladu,
- manipulace s tovarem, nakládaní na palety,
- příprava tovaru podle zadané objednávky,
- nakládaní a vykládaní tovaru,
- práce s ručním skenerem (pickování)

Požadujeme
- dobrý zdravotní stav,
- ochota pracovat ve vícesměnném provozu,
- zkušenost s prací s ručním skenerem je výhodou,
- trestní bezúhonnost,
- potravinářský průkaz,
- odpovědnost, spolehlivost.

Nabídka
- práce na hlavní pracovní poměr,
- možnost čerpání záloh (1 000 Kč / týden),
- výborné platové ohodnocení,
- stabilní práce v nadnárodní společnosti
- ubytování zdarma.

Zavoláním nebo odesláním životopisu dáváte společnosti PRO PERSONA s.r.o. (IČO 44607831), v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, automaticky souhlas se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání a to po dobu 2 let, přičemž tento souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo požádat o prodloužení této lhůty. Dotčená osoba je povinna poskytnout pravdivé a aktuální osobní údaje. V případě změny osobních údajů je dotčená osoba povinna změnu neprodleně oznámit provozovateli.