ZpětVycentrovat mapu

Zubní instrumentáři

Nabídka práce na volnou pozici pro DENS caninus, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: němčina aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: Horní náměstí 516, Slavonice, 37881
  • Přidáno: 25. 6. 2019

Zubní instrumentáři:

UpresnujiciInformace(KONTAKT TELEFONICKY
Pracovní poměr na 1 rok
Podmínkou: vzdělání odpovídající nabízené profesi - absolvovaný kurz zubní instrumentářka
Požadujeme spolehlivost, aktivní přístup k práci, komunikativnost, preciznost, ochotu dále se vzdělávat,
ŘP. skup. B, komunikativní znalost AJ, NJ,
Náplň práce: asistence zubnímu lékaři, sterilizace nástrojů, agenda související s chodem ordinace
Nabízíme: příspěvek na stravné a ošatné

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 18 900 Kč/měsíc

* povinná položka