Elektromontér - měsíční čistá mzda až 37.000,- Kč + ubytování - víkendy volné!

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal Fabric.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Hranice (Radíkov), 75301
  • Přidáno: 22. 3. 2024

Máte zkušenosti z oblasti elektra? Hledáte práci s volnými víkendy? Pokud ano, neváhejte a dejte nám vědět!

Nabízíme:
- Měsíční čistá mzda až 37.000,- Kč včetně diet a prémií
- Denní diety 333,- Kč
- Zajištěné ubytování s příspěvkem
- Příplatek za odpolední směnu
- Prémie až 4.500,- Kč měsíčně
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Možnost přesčasů
- Možnost týdenních záloh
- Závodní stravování
- Možnost kariérního a mzdového růstu
- Odměna za doporučení zaměstnance!
- Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
- Pravidelný kontakt s naším koordinátorem

Pracovní náplň:
- Montáž a sestavování komponentů slaboproudých elektrických zařízení
- Zapojování nízkonapěťových elektrických prvků
- Měření elektrických veličin a parametrů

Požadujeme:
- Dokončené střední odborné vzdělání - v elektro oboru výhodou
- Znalost vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou = osoba poučena dle zákona 250/2021 Sb. § 19
- Praxi na obdobné pozici

* povinná položka