ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro Stavebniny Holub, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Míru 3247, Frýdek-Místek, 73801
  • Přidáno: 1. 3. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(z:28/2/2024
Pracovní náplň:
- Nakládka / vykládka kamionů
- Příjem, výdej, manipulace a kontrola zboží
- Náklad materiálu pomocí VZV zákazníkovi, podle potřeby i ručně
- Rozvoz materiálu
- Pomocné práce na skladě, udržování čistoty atd.
- Spolupráce při inventurách skladových zásob
- Spolupráce s dalšími složkami firmy.
Požadujeme:
- SŠ nebo vyučen
- Zkušenosti s řízením VZV (možnost zaškolení)
- Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu (zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti)
- Chuť pracovat, zodpovědnost, flexibilitu, předložení výpisu z RT
- Komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, loajalitu
- Znalost stavebního materiálu výhodou
- Požadujeme ŘP sk. B, aktivní řidič.
Nabízíme:
- Silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
- Odpovídající platové ohodnocení
- Po zapracování prémie dle obratu firmy
- Stravenky
- Přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí
- Nástup dle dohody.
Své životopisy zasílejte na karierastholub@seznam.cz

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 22 000 – 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon605 586 890