ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Nabídka práce na volnou pozici pro SIGMA DIZ spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Jana Sigmunda 313, Lutín, 78349
  • Přidáno: 7. 2. 2024

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři:

UpresnujiciInformace(Nástup ihned. První kontakt POUZE e-mailem.
- vzdělání SŠ/VŠ technického směru (optimálně strojní nebo elektro zaměření)
- znalost práce s výkresovou dokumentací, modelování ve 3D a 2D
- znalost MS Office (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)
- znalost cizího jazyka (min. anglický,…)
- znalost Autodesk Inventor, Autodesk Plant 3D

Náplň práce:
- budete navrhovat technologické celky, zpracovávat dispoziční návrhy umístění technologických zařízení v průmyslových provozech, navrhovat vzájemné propojení jednotlivých technologických zařízení a napojení na infrastrukturu průmyslových provozů
- povedete-li realizační zakázky - budete odpovědný za návrh, technické řešení, zpracování projekční a výrobní dokumentace
- budete se účastnit montáže a zprovoznění řešených technologických celků

V rámci pohovoru oceníme Vámi prezentovanou praxi v oboru.

Zaměstnanecké výhody: Prémiový systém - měsíční prémie dle výsledků jednotlivých projektů, 5 týdnů dovolené, dotovaný systém stravování, dotovaný systém výuky jazyků, penzijní připojištění, vzdělávací program, možnost seberealizace a kariérního růstu.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 30 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon585 652 535