Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech

Nabídka práce na volnou pozici pro Staněk Petr.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Lázně 47, Zlín (Kostelec), 76314
  • Přidáno: 8. 5. 2024

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech:

UpresnujiciInformace(NÁPLŇ PRÁCE:

    mytí nádobí
    úklid restaurace
    čištění zeleniny a brambor

PRACOVNÍ DOBA :

    lichý týden UT, ST, ČT 8.00 - cca 18. 00 hod.
    sudý týden PÁ, SO, NE 8.00 - cca 18.00 hod.

konec pracovní doby záleží na počtu akcí, svateb a apod.

NABÍZÍME :

    obědy, nápoje a kávu ZDARMA
    po 1. odpracovaném roce - týden dovolené navíc
                                           - příspěvek na penzijní připojištění
    každoroční navýšení mzdy
    dlouhodobou spolupráci
    práci v přátelském kolektivu

POŽADUJEME :

    pozitivní vztah k práci
    smysl pro pořádek)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 145 – 165 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon774481381