ZpětVycentrovat mapu

Dělníci v oblasti výstavby budov

Nabídka práce na volnou pozici pro Anhypodlahy s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Opavská 1189/13, Bílovec, 74301
  • Přidáno: 29. 3. 2024

Dělníci v oblasti výstavby budov:

UpresnujiciInformace(z: 27.03.2024
Osobní kontakt po telefonické domluvě.

Jsme stavební společnost zabývající se výrobou a litím podlahových potěrů.
Výkon práce dle zakázek v okresech: Nový Jičín, Frýdek-Místek, Olomouc,
Opava, Ostrava-město.
Výjezd na zakázky z naší pobočky na ulici Opavské 1189/13 v Bílovci.
Rádi zaučíme, možnost výjezdu na stavbu podívat se na typ práce.

Náplň práce:
- pracovník realizačního týmu, který provádí lité podlahy tj. přípravu, realizaci - samotné lití,
- komunikace s techniky a obchodním oddělením.

Požadavky:
- zkušenost ve stavebnictví výhodou,
- logického uvažování,
- řidičský průkaz skupiny B.

Zaměstnanecké výhody:
- zvláštní prémie.

Kontakt: p. Jiří Klein,
telefonicky na čísle 606 555 575, e-mail: klein@anhypodlahy.cz

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon606 555 575