ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Nabídka práce na volnou pozici pro Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Olšany u Prostějova 19, Olšany u Prostějova, 79814
  • Přidáno: 15. 10. 2021

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů):

UpresnujiciInformace(Nástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Kubíčková, tel.: 582 402 429 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: prace@muerdter.cz. Pracovní doba: Po-Pá ranní 6:00-14:15 hod., odpolední 14:00-22:15 hod. Pracoviště: Olšany u Prostějova 19 (rozvoz zboží pouze v regionu).
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, platný profesní průkaz, pečlivost, odpovědnost, flexibilita.
Náplň práce: vykládka, nakládka a rozvoz zboží.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené + příplatek k čerpané dovolené, stravenky, dotované stravování v jídelně, možnost kariérního i finančního růstu.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)