ZpětVycentrovat mapu

Montážník – Dippoldiswalde, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs Lauenstein.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Dippoldiswalde, 01744, Německo
  • Přidáno: 19. 3. 2024

Náplň práce:
- Montáž prefabrikátů a jednotivých dílů i sestav
- Samostatná obsluha strojů, přístrojů a zkušebních zařízení nezbytných pro montáž a testování
- Provádění pracovních postupů podle pokynů
- Hlášení případných chyb, nedostatků i poruch nadřízenému zaměstnanci
- Testování finálních produktů podle zkušebních pokynů
- Vedení dokumentace o provedených testech

Požadujeme:
- Velmi dobrou němčinu slovem i písmem
- Praxi na pozici montážníka
- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:
- Dlouhodobou práci v Německu na hlavní pracovní poměr
- Tarifní mzdu podle dosažené praxe, příplatky za obor, za směny
- Německou pracovní smlouvu, německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
- Práci na 3 směny

Tato nabídka práce v Německu u hranic je určena mužům i ženám.

* povinná položka