ZpětVycentrovat mapu

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro RYCHLOSERVIS, a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Pankrác 1348, Nýřany, 33023
  • Přidáno: 15. 12. 2022

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení:

UpresnujiciInformace(Náplň práce
Instalace fotovoltaických panelů pro elektrárny na střechách rodinných domů
Požadavky
·      Pracovitost, samostatnost a týmového ducha
·      Řidičský průkaz sk. B (není ale nutné, možný odvoz)
·      Výhodou zkušenost s prací na střechách RD, např. instalace internetového připojení, EZS
Nabízíme
·      Kompletní zaškolení a veškeré vybavení pro práci (nářadí Milwaukee, ochranné pomůcky)
·      Zdarma možnost získání certifikátu o odborné způsobilosti k provádění prací ve výškách
·      Práci na HPP, případně živnostenský list, minimální závazek 10 dní za měsíc
·      Náborový bonus
·      Měsíční odměna 50.000 Kč, možnost přijmu na ŽL až 3.000,- Kč za den
·      Služební auto a služební telefon
·      Práci v mladém a příjemném kolektivu

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon773 547 123