ZpětVycentrovat mapu

HR Koordinátor v personální agentuře

Nabídka práce na volnou pozici pro ARWA Personaldienstleitungen s.r.o..

  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Karlovy Vary, 36001
  • Přidáno: 15. 4. 2024

Hledáme nadšeného a zkušeného<strong> HR koordinátora</strong>, který by se přidal k naší dynamické personální agentuře v srdci Karlových Varů. Jste-li odborníkem v personalistice s vášní pro rozvoj talentů a efektivní řízení lidských zdrojů, pak je tato pozice právě pro vás!

<strong>Co od vás očekáváme:</strong>
<ul>
  <li>ukončené středoškolské vzdělání</li>
  <li>Praxe v oblasti HR nebo personalistiky</li>
  <li>Vynikající komunikační schopnosti</li>
</ul>
<strong>Co nabízíme:</strong>
<ul>
  <li>Atraktivní pracovní prostředí v prestižní lokalitě.</li>
  <li>stravenky v hodnotě 140,- Kč po zkušební době</li>
  <li>Možnosti profesního růstu</li>
  <li>Podporu a rozvoj vašich HR dovedností.</li>
  <li>Pracovní doba od Po - Čt 08:00 do 17:00 hodin, Pa 08:00 - 15:00 hodin</li>
</ul>
<strong>Náplň práce:</strong>
<ul>
  <li>Koordinace náborových procesů a výběru kandidátů.</li>
  <li>Spolupráce na projektech zaměřených na zlepšení pracovního prostředí a zaměstnanecké spokojenosti.</li>
  <li>Administrativa spojená s vedením personální agendy.</li>
</ul>
V případě zájmu nás neváhejte kontatkovat na uvedeném telefonním čísle nebo zašlete životopis na email: <strong>karlovyvary@arwa.cz</strong> nebo volejte na <strong>720 986 689.</strong>

Těšíme se na Vás!