ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro BM ČESKO s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Víta Nejedlého 1062/12, Hradec Králové, 50003
  • Přidáno: 8. 5. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(Pracovní doba: 1 směnný provoz otevírací doba BauMaxu: 8 - 20 hod (1 směna trvá: 10 - 12 hodin)
Náplň práce: starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů
- Požadujeme: výuční list, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z RT, praxe výhodou
- Jedná se o fyzicky náročnější práci, smlouva na 3 roky
- Nabízíme: stravenkový paušál, prémie, samostatnou práci a další benefity, možnost seberealizace, zajímavé mzdové ohodnocení (tarif + odměna + prémie)
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem (zašlete životopis))

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 22 570 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon267 289 176, 608 745 528