ZpětVycentrovat mapu

Školník/školnice Praha 8

Nabídka práce na volnou pozici pro IF Facility a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Nad Rokoskou 111/7, Praha 8 (Praha), 18200
  • Přidáno: 3. 4. 2023

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici ŠKOLNÍK / ŠKOLNICE. Pracovní místo se nachází v Praze 8 Libni

Náplň práce:
Zajištění pořádku a čistoty v prostorách školy
Drobné opravy a údržba objektu
Zajištění recepce
V zimních měsících odklízení sněhu
V letních měsících sekání trávy a údržba školní zahrady
Požadujeme:
SOU s výučním listem (řemeslné profese: truhlář, instalatér, zedník)
Manuální zručnost
Řidičský průkaz sk. B
Výhodou vyhláška podle §50 – zkoušky odborné způsobilosti v elektrotechnice
Výhodou kotelnické zkoušky (možnost zajištění jednodenního kurzu)
Čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr, plný úvazek
Mzda 25 000 Kč – 30 000 Kč
Pozice vhodná i pro OZP, OZZ
Pracovní doba: PO – PA, 7:30 – 16:00
Možnost využití služebního bytu s regulovaným nájmem – přímo v prostorách školy
Nástup po domluvě
Svůj životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu
Telefonické dotazy: v pracovní dny od 8-14 hodin. 774 899 528