ZpětVycentrovat mapu

Svářeč - mzda 320-380,- Kč/h* - nástup ihned!!

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal Fabric.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Tábor (Horky), 390 01
  • Přidáno: 19. 4. 2023

Hledáme svářeče CO2 s nadšením a zápalem pro svou práci. Máte praxi na této pozici a svářečský průkaz? Pokud ano, neváhejte a přidejte se k nám!

Nabízíme:
- Mzda 320-380,- Kč/hod.* (fond pracovní doby)
- *Průměrná mzda se skládá z hodinové sazby, příplatků za směnnost a prémií.
- Výše hodinové mzdy závisí na vstupní pracovní zkoušce, následně bude pracovník zařazen do skupiny
- Zajištěné ubytování
- Možnost týdenních finančních záloh
- Profesní růst, pravidelná školení a zvyšování kvalifikace
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Závodní stravování

Pracovní náplň:
- Svařování kovů

Podmínky:
- Vzdělání ve strojírenském nebo jiném technickém oboru výhodou
- Svářečský průkaz ZK 135
- Praxe na obdobné pozici