ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Nabídka práce na volnou pozici pro Dragon Internet a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Pod Loretou 883, Kosmonosy, 29306
  • Přidáno: 22. 3. 2024

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech:

UpresnujiciInformace(Prvotní kontakt:
e-mail: personalistika@dragon.cz

Společnost Dragon Internet a.s., vypisuje výběrové řízení na pozici Zákaznická podpora.

Požadujeme:
- obchodní dovednosti
- komunikační schopnosti
- orientace na telekomunikačním trhu
- práce na PC - MS Office, Google, Internet
- příjemné vystupování
- pečlivost, svědomitost
- flexibilita

Náplň práce:
- řešení zákaznických požadavků
- prodej produktů
- osobní, emailová a telefonická komunikace se zákazníkem
- administrativní činnost

Nabízíme:
- Motivační  a velmi zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na plnění obchodního plánu
- Práci ve velmi příjemném a moderním pracovním prostředí ve významné a respektované telekomunikační firmě

Zaměstnanecké výhody
Benefity dle interního benefitového systému v závislosti na počtu odpracovaných let

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon326706156