ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci organizace a řízení

Nabídka práce na volnou pozici pro FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: němčina aktivně
  • lokalita: Bořkovská 627, Semily, 51301
  • Přidáno: 20. 3. 2024

Odborní pracovníci organizace a řízení:

UpresnujiciInformace(vzdělání: SŠ,VOŠ,VŠ

Požadujeme: výborná znalost práce na PC, logické a kreativní myšlení, efektivní komunikace, samostatnost, dobré plánování a organizace práce, řidičský průkaz - skupina B , znalost německého jazyka výhodou.

Náplň práce: technická údržba počítačových systémů a dalších zařízení výpočetní techniky, správa síťové infrastruktury, poskytování technické podpory uživatelů.

kontakt: e-mailem

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 027 350