ZpětVycentrovat mapu

Specialisté v sociální oblasti

Nabídka práce na volnou pozici pro Sdružení Romano jasnica.

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Boženy Němcové 295, Postoloprty, 43942
  • Přidáno: 12. 1. 2024

Specialisté v sociální oblasti:

UpresnujiciInformace(Hledáme pracovníka na pracovní pozici sociální pracovník odborného sociálního poradenství, které je poskytováno v Postoloprtech.
Náplň práce: přímá sociální práce s klienty sociální služby, poskytování odborného poradenství a doprovázení v obtížných životních situacích.
Očekáváme:
- VŠ nebo VOŠ vzdělání se zaměřením na sociální práci
- komunikativnost a chuť učit se novým věcem
- schopnost pracovat v týmu
- samostatnost a zodpovědnost
- výhodou je praxe v oblasti sociálních služeb (a sociální práce)
Místo výkonu práce: Postoloprty
Motivační dopis a profesní životopis  zasílejte na e-mailovou adresu: sas.romano.j@seznam.cz .
Vybraní uchazeči (splnující kvalifikační požadavky) budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Nástup možný ihned.

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon601393247