ZpětVycentrovat mapu

Pedagogičtí psychologové

Nabídka práce na volnou pozici pro Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Jaselská 190/7, Brno, 60200
  • Přidáno: 21. 6. 2024

Pedagogičtí psychologové:

UpresnujiciInformace(První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 - 12:00 hodin.

Volné pracovní místo - dohoda o provedení práce.
Toto pracovní místo je financováno z projektu OP JAK

Požadujeme:
dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, práce ve školství výhodou

Náplň práce:
týdenní 4 hodinová práce  je rozvržena na administrativu a vlastní práci psychologa, tj. zkoumání klimatu ve třídě, práce se žáky d podpůrnými opatřeními-navržení podpůrných opatření a další činnosti.

Úvazek lze doplnit o 0,4 práce psychologa (na pracovní smlouvu) na další činnosti spojené s prací školního psychologa. Celková výše úvazku 0,5,t.j. 20 hodin týdně. Na pracovní smlouvu výhody čerpání FKSP-stravenky a 5 týdnů dovolené-poměrná část.

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské