ZpětVycentrovat mapu

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Nabídka práce na volnou pozici pro DAE EU s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: Jiné aktivně
  • lokalita: Životice u Nového Jičína 118, Životice u Nového Jičína, 74272
  • Přidáno: 23. 7. 2023

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu:

UpresnujiciInformace(z: 21.07.2023 Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.
Náplň práce bude:
-  Zadávání práce pracovníkům mezi fázemi produkce za účelem zajištění synchronizace a efektivity provozu, dohlížení na výkon práce.
-  Zaměstnanec bude podávat reporty hlavnímu společníkovi v Korei a blízce spolupracovat s manamegentem společnosti.
-  Nutná znalost korejského jazyka slovem i písmem.

Kontakt: Svatava POSPÍŠKOVÁ, DiS., e-mail: ostrava@bbv-ak.cz

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 80 000 – 130 000 Kč/měsíc

* povinná položka