ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro HEKU a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Syllabova 1263/60, Ostrava, 70300
  • Přidáno: 15. 3. 2022

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(Kontakt telefonicky, emailem omikulska@msdo.cz, osobně po předchozí domluvě.

Požadujeme absolutní samostatnost, výuční list, doložení oprávnění o Vyhl. 50/1978 Sb., §6 nebo §7 - může být nahrazeno jiným oprávněním platným v rodné zemi zaměstnance, řidičské oprávnění sk. B, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: elektroopravy a údržba  el. strojů, zařízení a rozvodů budov zaměstnavatele.

Nabízíme: Příspěvek na stravování, 23 dnů dovolené.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 26 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 564 791