ZpětVycentrovat mapu

Programátoři počítačových aplikací

Nabídka práce na volnou pozici pro OpeTech s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nádraží 634, Velešín, 38232
  • Přidáno: 20. 5. 2023

Programátoři počítačových aplikací:

UpresnujiciInformace(Společnost OpeTech s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti strojírenství. Hlavní výrobní program je zaměřen na pálení laserem, přesné obrábění, lisování, ohýbání a výrobu přípravků pro strojírenský a automobilový průmysl.

Požadujeme:

-        vzdělání technického zaměření
-        dobrá znalost práce na PC - podmínkou
-        znalost 3D kreslení výhodou
-        samostatnost, flexibilita, spolehlivost

Náplň práce:

- tvorba programů pro CNC laserové stroje Trumpf v programu TruTops Boost

Nabízíme:

-        flexibilní pracovní doba, práce na jednu směnu
-        prostředí rodinné firmy
-        hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
-        základní mzdové rozpětí 30 - 43 000 Kč
-        13. plat, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravné, atd..

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na lukas.opekar@opetech.cz.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 43 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon608 948 807