Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství

Nabídka práce na volnou pozici pro Beskyd Fryčovice, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Fryčovice 606, Fryčovice, 73945
  • Přidáno: 2. 11. 2023

Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství:

UpresnujiciInformace(z:31/10/2023 a:12/12/2023
Náplň práce:
- zajištění plynulého chodu výroby na středisku
- technické, organizační a personální vedení výrobního týmu
- koordinace práce, dozor nad plněním výroby
- příprava výrobků pro expedici
- možnost práce o víkendu.
Požadujeme:
- SŠ se zaměřením na potravinářskou technologii výhodou
- praktické zkušenosti na obdobné pozici 2 a více let výhodou
- velmi dobré organizační schopnosti, logické myšlení
- schopnost vést, motivovat a odměňovat tým
- znalost práce na PC, MS Office.
Nabízíme:
- stravenky, penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 842 566