ZpětVycentrovat mapu

Zahradní technici

Nabídka práce na volnou pozici pro Obec Dobšice.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Brněnská 70, Dobšice, 67182
  • Přidáno: 22. 2. 2024

Zahradní technici:

UpresnujiciInformace(akt27032023
Náplň práce a požadavky:
- provádění činností spojených se sezónní údržbou veřejné zeleně a veřejných prostranství, - plánování prací a odborné vedení pomocných pracovníků,
- výsadba nové a obnova stávající veřejné zeleně, ošetřování zeleně,
- zajištění funkčnosti svěřeného nářadí, techniky a zařízení, drobné opravy,
- sečení trávy, úklid a údržba veřejných prostranství, chodníků a místních komunikací,
- pomocné natěračské a stavební práce.
- řidičské oprávnění sk. B výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
- finanční zohlednění aktivního přístupu k pracovním povinnostem a rovněž využívání odbornosti získané školním vzděláním, v kurzech.
- stravenkový paušál, možnost stravování v místě zaměstnání
Informace:
- mailem
- telefonicky v době úředních hodin Obecního úřadu v Dobšicích.>

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 18 900 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon515 249 030, 608 747 619