Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Nabídka práce na volnou pozici pro KI&HA s.r.o..

  • vyžadováno: praxe
  • lokalita: Kosmákova 2362/47, Přerov, 75002
  • Přidáno: 20. 7. 2023

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby):

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
řidič osobních a malých dodávkových automobilů řídí silniční vozidla a přepravuje osoby, zavazadla nebo různé druhy nákladu při krátkých a dálkových trasách a zodpovídá za bezpečnost jejich přepravy, v souladu s příslušným oprávněním a silničními předpisy a normami.

Požadavky:
výhodou - znalost vietnamského jazyka

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Tran Van Quan:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: congdong@email.cz;
- telefonicky (pondělí, úterý, středa 09,00 - 16,00hod.) na čísle 728 514 217;
- osobně výhradně po předchozí telefonické domluvě )

Vyžadované vzdělání: Bez vzdělání
Hrubá mzda: 22 000 – 23 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon728514217