ZpětVycentrovat mapu

Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro 4flow management GmbH organizační složka.

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: náměstí T. G. Masaryka 1931/12, Plzeň, 30100
  • Přidáno: 26. 10. 2023

Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech:

UpresnujiciInformace(Min. 18 měsíců zkušeností v rámci týmu vedení a realizace dopravy na 4PL dispečinku a používání integrovaného systému řízení dopravy 4flow, zejména systému pro správu výjimek a modulu 4flow vista. Anglický jazyk na úrovni C2.
Prac. náplň: vedení týmu specialistů a koordinátorů realizačního týmu dopravy pro 4PL zákazníky, koordinace týmu pro zajištění optimálního rozvržení kapacit a zajištění hladkého fungování procesů, zavedení a kontrola mechanismů pro udržování standardů kvality a výkonu, včetně sledování KPI a reportingu. Řešení reklamací se zákazníky a zajištění spokojenosti.

Zaměstnanecké výhody: Roční prémie ve výši až 3 % (na základě výkonu společnosti), příspěvek na ubytování)

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 52 000 – 57 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon221 506 300