ZpětVycentrovat mapu

KUCHAŘ / KUCHAŘKA.

Nabídka práce na volnou pozici pro HVO Trading s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Mrštíkova 399/2a, Liberec (Trutnov), 460 01, ČR
  • Přidáno: 4. 12. 2023

Baví Vás práce v přátelském a mladém kolektivu? Rádi přivoníte k dobrému jídlu a ještě raději se podílíte na jeho přípravě?
Restaurace HOSTINEC DVORAČKA v Trutnově přijme do svého kolektivu kuchaře/ku. Nabízíme práci pro stabilní a ryze českou společnost, ubytování, možnost dalšího profesního rozvoje za přispění firmy a další zaměstnanecké benefity. Bližší informace na telefonu +420608082393 a na emailu  info@hostinecdvoracka.cz .

Pracovní poměr       Pracovní smlouva (HPP)

Typ úvazku               Plný úvazek.
                                      Zkrácený úvazek.
                                      Brigáda.

Požadované vzdělání   Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru       Na dobu neurčitou

Hrubá mzda               40.000 – 60.000 Kč

Benefity                      13., případně 14. plat. Firemní akce.
                                     Vzdělávací kurzy. Slevy na firemní
                                     zboží. Zálohy ze mzdy. Příspěvek na
                                     stravování. Příspěvek na dopravu.
                                     Příspěvek na ubytování. Příspěvek na
                                     dovolenou. Pevná a pohyblivá složka
                                     mzdy podle výkonů podniku a výnosů.

Práce vhodná také pro cizince, absolventy, seniory, rodiče na
                                      mateřské / rodičovské dovolené

Kontaktní osoba      Leoš Svoboda

Telefon                      +420608082393

E-mail                       info@hostinecdvoracka.cz

Náplň práce:
Kuchař je ve své práci zodpovědný za sestavování jídelního lístku a vytvoření vhodné skladby pokrmů. Spolupracuje při zjišťování nákladů, objednávání surovin, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci zboží. Připravuje a upravuje pokrmy. Aranžuje bufety, bankety a vydává pokrmy.
Zabezpečení provozu směny (dle pracovního zařazení).

Co od Vás očekáváme:
Zvládání odborné práce v gastronomii jak v kuchařském řemesle, tak v oblasti servisu dle pracovní pozice. Kolegialitu a loajalitu vůči firmě. Milý a usměvavý přístup k hostům i kolegům, férový přístup a jednání a týmový duch. Co nebudete umět Vás rádi naučíme.

Co Vám můžeme nabídnout:
Hlavní pracovní poměr ve stabilní a stále se rozvíjející společností. Práce v přátelském kolektivu. Prostor pro váš osobní rozvoj a možnost vlastní invence. Nadstandartní mzdové ohodnocení závislé na výkonu (vícesložková mzda s podílem na tržbách a prodejích), mzda oficiálně přes pásku, placená dovolená. Práci v restauracích s kvalitním a moderním vybavením. Turnusové směny dle dohody, možnost ubytování, zvýhodněné stravování pro zaměstnance. Firemní benefity. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Dlouhodobá perspektiva a možnost profesního růstu.

O nás
Výletní restaurace HOSTINEC DVORAČKA s dlouholetou historií, kterou nově po delší době otevřela společnost HVO Trading s.r.o. zabývající se gastronomickými službami a cestovním ruchem hledá nové kolegy a kolegyně do svého týmu.
Naším cílem je navázat na historii tohoto v minulosti hojně navštěvovaného výletního místa, kam se lidé chodili odreagovat a užít si příjemnou atmosféru, dobře se najíst, napít a pobavit.
Vracíme se k lokálním surovinám a jejich hodnotám. Většina našich surovin totiž pochází právě z rukou místních producentů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Sázíme hlavně na jídla založená na propojení lokálních surovin s tradiční kuchyní, navazující na tradiční receptury v moderním duchu. Naším motem je OPRAVDOVÉ JÍDLO.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s aktuální fotografií a motivačním dopisem na e-mailovou adresu info@hostinecdvoracka.cz nebo přes nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420608082393.