ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci ostrahy, strážní

Nabídka práce na volnou pozici pro ČOS - Speciální servis s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Židlochovice
  • Přidáno: 22. 2. 2024

Pracovníci ostrahy, strážní:

UpresnujiciInformace(První kontakt: e-mailem nebo telefonicky
Pouze pro OZP.

Hledáme nové kolegy na dlouhodobou spolupráci, na pozici Strážný/bezpečnostní pracovník na vlakové nádraží.

Náplň práce:
kontrola vestibulu nádraží
kontrola uzamykatelných prostor
8 hod. noční směny

Požadujeme:
předložení výpisu z RT
zodpovědnost

Nabízíme:

práci na plný nebo zkrácený úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
možnost dlouhodobého zaměstnání
pracovní uniformu
pochopení a příjemné jednání

Místo je vyhrazeno pro ČID

Nechodit na místo výkonu práce v případě zájmu prosím kontaktovat telefonicky
nebo emailem.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola