ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Tivall CZ, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Eduarda Proppera 641, Krupka, 41742
  • Přidáno: 22. 11. 2019

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
Údržba, opravy a seřizování silnoproudých zařízení podle technické dokumentace, Preventivní prohlídky zařízení, Doplňování technického materiálu + náhradní díly, Vedení technické dokumentace, Navrhování technických zlepšení vedoucí ke spolehlivosti strojů, Dodržování vnitřních předpisů v oblasti hygieny, ochrany zdraví a ochrany životního prostředí
Očekáváme:
Základní znalost NCE, SAP, MS Excel, základ PLC,
Týmového hráče,  Manuální zručnost a fyzickou zdatnost ,
Výhodou - znalost zásad správné výrobní praxe,  znalost ukrajinštiny
Ochota a schopnost pracovat spolehlivě a pečlivě, učit a rozvíjet se, umění přizpůsobovat se   změnám, komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích, zvládat stres, chuť pracovat, vážit si své práce
Pracovní doba (od - do): ranní 6-18 hod. noční 18-6 hod.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka