ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Nabídka práce na volnou pozici pro Petr Tauc.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hostovského 525, Hronov, 54931
  • Přidáno: 2. 3. 2024

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: rozvoz včetně nakládky a vykládky materiálu firemním nákladním vozidlem (18t), manipulace s hydraulickou rukou, práce s nízko i vysokozdvižnými vozíky, doplňkové práce na skladě (příjem, kontrola a výdej zboží).

Požadavky: řidičské oprávnění sk. C a fyzická zdatnost podmínkou, zdravotní způsobilost nutností, příjemné vystupování, schopnost učit se, flexibilita, výhodou - praxe s řízením nákladního automobilu, profesní průkaz, jeřábnický a vazačský průkaz, dovednost práce s vysokozdvižným vozíkem, znalost práce na PC.

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká sleva na námi obchodované zboží.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: info@jipeg.cz)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné