ZpětVycentrovat mapu

Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje

Nabídka práce na volnou pozici pro EGO Zlín, spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: U Pekárny 438, Zlín (Štípa), 76314
  • Přidáno: 28. 2. 2024

Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
  Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství nebo zpracování plastů,
  technické myšlení,
  organizační schopnosti, vyjadřovací schopnosti,
  znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1,
  zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky,
  znalost práce v Microsoft office (min. word, excel, powerpoint),
  řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Náplň práce:
  Vedení technického úseku,
  realizace výzkumných a vývojových projektů a činností,
  spolupráce a zodpovědnost za výrobu prototypů,
  spolupráce a zodpovědnost za zpracování technické dokumentace,
  spolupráce na zpracování nabídek obchodních agend,
  spolupráce a zodpovědnost za přípravu podkladů pro certifikaci a testování nových výrobků,
  zpracování podkladů pro patenty, průmyslové vzory, užitné vzory.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail: sekretariat@egozlin.cz

Nástup možný ihned.

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 40 000 – 60 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon577 100 031