ZpětVycentrovat mapu

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro Recycling - kovové odpady a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hradecká 173, Vysoké Mýto, 56601
  • Přidáno: 14. 6. 2023

Obsluha zemních a příbuzných strojů:

UpresnujiciInformace(Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pracovní pozici Strojník bagru.

Náplň práce
- kontrola a denní údržba stroje a připojeného vybavení
- doplňování provozních kapalin a pohonných hmot
- obsluha stroje
- vykládky a nakládky materiálů
- vedení předepsané provozní evidence

Požadavky
- vzdělání minimálně vyučen
- věk minimálně 18 let
- řidičský průkaz skupiny C – aktivní řidič
- průkaz strojníka výhodou
- trestní bezúhonnost – doložit čestným prohlášením
- zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme
- zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
- velmi pestrou práci v turnusovém režimu – krátký / dlouhý týden
- zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
- zajímavé mzdové ohodnocení 35 000 Kč až 40 000 Kč po plném zapracování
- stravenky ve výši 140 Kč za každou odpracovanou směnu plně hrazené zaměstnavatelem,
benefitní karta
- možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 35 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon607 006 436