ZpětVycentrovat mapu

Prodavači smíšeného zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro Miroslav Uhlíř.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Čeladná 647, Čeladná, 73912
  • Přidáno: 15. 2. 2023

Prodavači smíšeného zboží:

UpresnujiciInformace(C04  z:13/2/2023 a:5/12/2023
Náplň práce:
- obsluha pokladny, platebního terminálu, včetně pultové obsluhy, doplňování zboží, příjem objednávek v rámci otevírací doby prodejny 7:00 -17:00 hod.
- dle provozních potřeb zaměstnavatele možný občasný zástup na prodejně v centru Frýdlantu nad Ostravicí.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- možnost plného/zkráceného úvazku.
Životopisy zasílejte emailem sylv.uhlirova@seznam.cz, případně telefonicky.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 21 300 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon731 443 270, 731 443 272