ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro H&K Industry s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Koldinova 214, Klatovy, 33901
  • Přidáno: 21. 2. 2024

Svářeči:

UpresnujiciInformace(Česká firma zabývající se zakázkovou kovovýrobou a výrobou dílů pro kolejová vozidla hledá posilu.

Náplň práce:
- stavba svařenců dle výkresové dokumentace
- svařování metodami 135 a 141
- svařování materiálů ocel, nerez, hliník
- svařování metodou TIG výhodou
- certifikáty dle EN 9606-1 výhodou

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci – značky svarů
- ochota dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
- odpovědnost, flexibilita, ochota učit se, samostatnost

Nabízíme:
- nadprůměrné mzdové ohodnocení pro zkušené uchazeče
- mzdový růst dle dosažených certifikací
- příjemný a motivovaný kolektiv
- bonusy/prémie
- stravenky
- 20 dní dovolené + 5 sick days

Nástup:
- únor/březen 2024 nebo dle dohody)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon702 056 393
Webhttp://www.hkindustry.cz