ZpětVycentrovat mapu

Instalatéři vodovodů

Nabídka práce na volnou pozici pro Jiří Marinka.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Lipová-lázně 764, Lipová-lázně, 79061
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Instalatéři vodovodů:

UpresnujiciInformace(První kontakt telefonicky Jiří Marinka, 732 834 191 , Petr Kapusta IEn., 602 666 031 nebo e-mailem marinka@jmcontainers.cz , kapusta@jmcontainers.cz.

Náplň práce:
- provádění instalatérských prací dle zadané dokumentace v modulech a modulárních stavbách (administrativní budovy, školy, školky, rodinné domy, a pod),
- instalace vody, odpadů, teplovodních topných systémů, práce s PPR, Alpex, Měď - lisované i svařované spoje, odpady v HT,
- kontrola provedené práce, tlakových zkoušek a její předávání nadřízenému,
- aktivní komunikace s ostatními profesemi

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky: -
vyučen v oboru instalatér nebo praxe min. 5 let,
-  platný certifikát na svařování plastů a mědi,
- znalost technologických postupů,
- znalost modulární výstavby výhodou,
- ŘP. Sk. B. - aktivní řidič

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 27 000 – 31 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon+420602666031