ZpětVycentrovat mapu

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Nabídka práce na volnou pozici pro GETURA PLUS, spol. s r.o..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Libina 824, Libina, 78805
  • Přidáno: 13. 3. 2024

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky:

UpresnujiciInformace(Kontakt: emailem.
Požadavky:
SŠ vzdělání - ekonomického zaměření nejlépe, praxe v oboru účetnictví je na této pozici velkou výhodou
Orientační znalost podvojného účetnictví a příslušných právních předpisů,  daně z přidané hodnoty, daně z příjmů a účetnictví.
Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost.
Náplň práce:
Pomoc při zpracování interních směrnic a instrukcí
Zpracování a kontrola daňových a účetních dokladů, včetně úschovy
Pomoc při zpracování měsíčního daňového přiznání k DPH, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení
Podílení se při tvorbě měsíční uzávěrky, roční uzávěrky a kontrola a příprava podkladů pro daňová přiznání
Příprava dokladů pro audit pod vedením paní účetní
Evidence majetku a dohled nad inventarizací rovněž pod vedením paní účetní

Nabízíme:
Stabilitu stále se rozvíjející české společnosti se zahraničním zákazníkem
Odpovědnou a zajímavou práci
Mzda  dle domluvy, na základě zkušeností.
Příjemný kolektiv
Jedná se o pomoc vedení účetnictví ve středně velké firmě. Nástup ihned. Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou  půl roku, následně se prodložuje na dobu neurčitou.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)