ZpětVycentrovat mapu

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA RODINNÉ RESTAURACE

Nabídka práce na volnou pozici pro Harmony resort Javorník.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Javorník 31, Čtyřkoly (Javorník), 257 22
  • Přidáno: 22. 2. 2023

Do nově otevřené restaurace hledáme číšníka/servírku. Harmony Resort Javorník je mimo jiné nově zrekonstruovaný pension s restaurací a krásnou zahrádkou, zasazený v malebném a klidném prostředí blízko u Prahy s dobrou dopravní obslužností.

Smluvní vztah:  pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČ, dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou)

Odměna:  od 30.000,-Kč

Vzdělání: vyučení v oboru není podmínkou
Jazyky:    čeština (výborná), angličtina výhodou
Benefity:  bonusy/prémie, provize z prodeje, stravování, možnost přespání mezi směnami

Náplň práce:
  zajištění plynulého chodu restaurace
  přijímání objednávek a stálá komunikace s hosty
  servírování nápojů a pokrmů
  vystavování účtů hostům, vedení pokladny
  příprava a pomoc při pořádání akcí

Požadujeme:
  zkušenosti v gastronomii
  spolehlivost, odpovědnost
  příjemný vzhled a vystupování
  slušnost, profesionalita, důraz na perfektní servis
  dobré komunikační schopnosti
  pozitivní přístup k práci
  zvládání stresových situací

Nabízíme:
  týmová spolupráce v malém kolektivu
  možnost přizpůsobení směn
  dlouhodobou spolupráci
  dobré finanční ohodnocení
  osobní růst