ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro SIKO KOUPELNY a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Čimelice 330, Čimelice, 39804
  • Přidáno: 21. 8. 2019

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(Máme zkušený tým skladníků, mezi které hledáme dalšího kolegu. Pokud se nebojíš pořádné práce a umíš zabrat, když je potřeba, tak tě rádi přivítáme mezi nás. Jednokolový osobní pohovor bude probíhat přímo v centrálním skladu v Čimelicích.
Náplň práce: každodenní manipulace s břemeny 15 až 20 kg (dlažba, koupelnová keramika, kuchyňské skříňky), balení a výdej zboží, práce se čtečkou, vykládky a nakládky kamionů, úklid skladu.
Požadujeme: týmového ducha a ukončené vzdělání, vysoké pracovní nasazení a dochvilnost, vstřícnost a příjemné vystupování, spolehlivost a ochotu dodělat rozdělanou práci, znalosti v oboru vítány, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme: garantovaná nástupní mzda po dobu zaškolení 25 000,- Kč, po zapracování průměr ve skladu 35 000,- Kč, ohodnocení závislé na dosaženém osobním výkonu - (základní mzda + výkonnostní složka), práce ve 2 směnném provozu, zázemí české rodinné a prosperující firmy, úvodní zaškolení a pomocnou ruku od kolegů, systém zaměstnaneckých výhod, včetně příspěvku na stravné, 5 týdnů dovolené, PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU dle vzdálenosti, až do výše 1 500,- Kč, nástup možný ihned, náborový příspěvek 40 000 Kč.
Pokud máš o nabízenou pozici zájem, pošli nám životopis spolu s motivačním dopisem na adresu personalistika@siko.cz a do předmětu zprávy, prosím napiš: "Pracovník centrálního skladu Čimelice". Pokud tvá reakce nebude obsahovat životopis a motivační dopis, nebudeme moci zpátky reagovat.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)