ZpětVycentrovat mapu

Řidič VZV, 50.000 Kč bonus

Nabídka práce na volnou pozici pro BOHEMIA RINGS s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Zámrsk čp.10, Zámrsk, 565 43, ČR
  • Přidáno: 9. 8. 2022

Popis pracovní pozice:
- Manipulace s materiálem na jednotlivých pracovištích
- Přesuny výrobků po areálu a výrobních halách
- Péče o svěřený stroj

Požadujeme:
- Vyučení v oboru není podmínkou
- Zkušenost s řízením VZV
- Práce na 8 hod. směny (ranní / odp.), víkendy volné

Nabízíme:
- Pravidelná revize mzdy (po zaškolení a poté jednou ročně)
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na dopravu ve výši 50%
- Příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákona
- Příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec
- Dotujeme stravování v závodní jídelně ve výši 50%
- Dárky při životních a pracovních výročích
- Zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
- Odměna za doporučení nového kolegy 20 000,-
- Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
- Sleva 50% z ceny produktů výrobce GEOMAG
- Široká možnost vzdělávání a osobního růstu
- Možnost pravidelného praní firemních oděvů
- Odměna za uskutečněný zlepšovací návrh
- Možnost účasti na firemních akcích