STUDENTSKÁ BRIGÁDA - SERVÍRKA / ČÍŠNÍK na víkendové směny, možnost práce naplno o prázdninách

Nabídka práce na volnou pozici pro Fibro, spol. s r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: Tržiště 37, Karlovy Vary, 36001
  • Přidáno: 16. 4. 2024

Informace o pracovním místě

Do týmu hotelové restaurace hotelu Romance 4* s mezinárodní klientelou v lázeň.centru K.Varů hledáme na brigádu sympatického a šikovného spolupracovníka

Náplň práce
• Obsluha snídaňového bufetu, nárazově pomoc s obsluhou v době obědů - roznos jednoduchých menu pro skupiny (v případě zájmu možno i večeře 17:00-21:00 nebo celodenní směny)
• Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
• Zakládání stolů a příprava nápojů
• Uvádění mezinárodní klientely na snídaně
• Úklid po snídaních a další činnosti v rámci hotelových snídaní
• Příprava prostírání na oběd. skupiny a obsluhu a la carte, roznos jídel, úklid

Očekáváme
• Usměvavého spolupracovníka s příjemným vystupováním
• Oceníme schopnost komunikace s mezinárodní klientelou – zejména AJ, případně  NJ, RJ
• Schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme. Studium oboru číšník/servírka či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou.
• Nástup co nejdříve, plné zapojení do provozu po dobu letních prázdnin. Časovou flexibilitu
• Min. věk 18 let.

Nabízíme
• Pracovní dobu – so + ne snídaně  6:30/7:00 do 11:30 (v případě obědů do 13:00-15:00 hod)
• Velmi dobré finanční ohodnocení od 130 Kč/hod + bonusy dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče.
• Při studiu so + ne, dle potřeby provozu a domluvy možno také po škole (od 16:00 do 17:00), eventuálně jiné všední dny. O prázdninách lze pracovat na plný úvazek (jakékoliv dny) za velmi dobré platové ohodnocení.
• Prac. poměr - brigádně na DPČ či DPP. V případě zájmu a oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobého pracovního vztahu (po celý rok).
• Vhodné také při dálkovém studiu, jako druhý prac.poměr,  rodiče na MD apod.