ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro MONTIX, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Družstevní 1393/30, Mohelnice, 78985
  • Přidáno: 4. 6. 2022

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů:

UpresnujiciInformace(Náplň:
- Jednoduchá instalace, seřizování a údržba strojů dle předloh a instrukcí
- Preventivní údržba strojů a zařízení
- Kontrola procesů v probíhající výrobě
- Nastavení a seřízení montážních přípravků

Očekáváme:
- Odborné střední vzdělání nebo výuční list
- Praxe v oboru výhodou, ne podmínkou
- Spolehlivého a pracovitého zaměstnance rádi zaučíme
- Manuální zručnost a spolehlivost

Nabízíme:
- Zaměstnanecké programy T-Mobile, Kooperativa, ČS, KB, Raiffeisenbank
- Možnost dalšího vzdělání v univerzitě MONTIX
- Přátelský kolektiv a atmosféra
- Benefitní program pro volný čas
- Příspěvky na dovolenou a na Vánoce při plnění výrobních ukazatelů.
- Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností
- Náborový příspěvek ve výši 20000 Kč
Prac. doba 6-14.00. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)