ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro BARTON Market servis, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Nymburk
  • Přidáno: 4. 4. 2024

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(Firma BARTON se sídlem v Nymburku, dodavatel širokého sortimentu spojovacího materiálu, příjme do svého týmu obchodně – produktového manažera se zaměřením na komunikaci s obchodními řetězci v ČR a zahraničí.

Požadujeme: aktivní znalost AJ/NJ, vzdělání technického směru, praxi v obchodě, znalost práce s MS Office a informačních systémů řízení, týmového ducha, zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikativnost, asertivitu, ŘP sk. B;

Nabízíme: firemní kulturu, kde je důležitá důvěra, odpovědnost, vzájemný respekt & work-life balance, seberealizaci a samostatnost při realizaci stanovených cílů, aktivní mzdu a benefity
Profit bonus, vzdělávací kurzy, školení, služební vůz, notebook, mobilní telefon;

Náplň práce:
- Jednání s dodavateli a odběrateli, sjednávání obchodních podmínek a zajišťování dodávek.
- Příprava nových produktů, jejich vyhledávání a s tím spojené analýzy trhu z pohledu dodávek     konkurence.
- Příprava cenových kalkulací a ceníků.
- Ve spolupráci s manažerem regionálního prodeje a obchodním zástupcem příprava   nabídkových listů a katalogů.
- Realizace projektů pro klíčové zákazníky z řad řetězců.
- Řízení správy informačního systému, prostřednictvím administrátora IS a internetových aplikací,   skladové karty, přehledy obrátkovosti jednotlivých položek, obraty u jednotlivých zákazníků a   požadované reporty.

Kontakt :
Zájemci zasílejte své profesní životopisy na e-mail.: barton@barton.cz)

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné
Hrubá mzda: 60 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon317 071 991