ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro NOVÁK maso - uzeniny s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Tyršova 861, Suchdol nad Lužnicí, 37806
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(OSOBNĚ (Tyršova 861, 378 06 Suchdol nad Lužnicí), TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (8:00 - 18:00 HOD.)
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. přijme do svého týmu na prodejně v Suchdole nad Lužnicí PRODAVAČE/PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny)

Náplň práce:
- Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
- Krájení a doplňování zboží do pultů
- Prezentovat zboží v pultech
- Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
- Kontrola cenovek a správnosti údajů na cenovkách
- Kontrola kvality a čerstvosti zboží
- Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
- Ochotu pracovat na dvě směny - ranní/odpolední
- Praxi s prodejem zboží
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatnost

Nabízíme:
- Odměna na brigádu 130 Kč / hodinu
- Práci ve stabilní české společnosti
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
- Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
- Odměna za výročí narození
- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
- Multisport karta
- Zaškolení na prodejně)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 21 300 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon702233169