ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Vančurova 1548, Kladno, 27201
  • Přidáno: 29. 4. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
- svářečský průkaz: a) el. obloukem - ZK 111 1.1
 b) CO2 - ZK 135 1.1
 c) plamenem - ZK 311 1.1 - není podmínkou
- manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, chuť k práci, flexibilitu.

Pracovní náplň:
- zabezpečování údržby, oprav a obsluhy
- svářecí práce v rozsahu svářecího průkazu
- opravy mechanických systémů dveří a oken

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky nebo dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost hlídání dětí v dětské skupině, slevy v nemocniční lékárně.

Kontakt telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 20 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon606 657 958