ZpětVycentrovat mapu

Učitelé na 2. stupni základních škol

Nabídka práce na volnou pozici pro Základní škola, Heřmanův Městec, okres Chrudim, Příspěvková organizace.

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: náměstí Míru 1, Heřmanův Městec, 53803
  • Přidáno: 1. 12. 2023

Učitelé na 2. stupni základních škol:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Heřmanův Městec

NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme paní učitelku nebo pana učitele pro výuku fyziky, informatiky a pracovních činností. Požadujeme ukončené vysokoškolské pedagogické vzdělání, titul magistr. Preferujeme znalost práce s didakticku technikou, schopnost pracovat v týmu s ostatními kolegy, ochotu na sobě pracovat a stále se vzdělávat.
Počet hodin týdně: 40 hodin - 22 hodin výuky.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: kolegiální podporu, výborné vybavení technikou, podporu při profesním rozvoji.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 32 820 – 42 780 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon606 962 682