Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství

Nabídka práce na volnou pozici pro Kostelecké uzeniny a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Průmyslová 499, Planá nad Lužnicí, 39111
  • Přidáno: 1. 12. 2023

Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství:

UpresnujiciInformace(Vzdělání - min.SOU technic.směru, min.2 roky praxe v technic.oboru, znalost práce s vedením a řízením lidí
Prac. náplň: řízení střediska údržby, zodpovědnost za opravy zařízení a instalaci nových strojů ve výrobě, plánování oprav strojů a zařízení, spolupráce s dodavateli při zabezpečení oprav, řízení a vedení pracovníků na středisku údržby.

Požadované znalosti: znalost opravárenských procesů a údržbářských procesů, znalost základních strojů a zařízení, zkušenost s vedením a řízením pracovního kolektivu.

Nabízíme - mimořádné odměny 2 x ročně, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvky na penzijní připojištění, cafeterie - příspěvek  10 tis.Kč/ rok, příspěvek na dopravu nad 40km z místa bydliště.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00 - 14:00 hod.), e-mailem, osobně (Po-Pá: 8:00 - 14:00 hod.).

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 35 000 – 41 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon381 419 363, 724 067 818